Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#1 2013-06-13 12:27:30

Fahren

#chałupodestrukcja

Punktów :   16 

Gra interaktywna

Gra polegać będzie na budowaniu fabuły - opisujemy, co się dzieje i pozostawiamy parę opcji do wyboru następnemu graczowi. Przykład:

X:
Znalazłeś się w pokoju z zombie. Nieopodal widzisz strzelbę. Co robisz?

a) Bierzesz strzelbę i zabijasz zombie
b) Ignorujesz strzelbę i uciekasz
c) Pozostajesz w miejscu i zostajesz ugryziony

Y

B - uciekam

Wybiegam z domu na szczere pole, gdzie widzę Chucka Norrisa wybijającego całe hordy zombie kopniakiem z półobrotu

a) dołączam do niego i walczę z zombie
b) wsiadam w samochód i uciekam
c) Pytam Chucka Norrisa o autograf


Ilość opcji do wyboru - minimum dwie Im śmieszniej, tym lepiej A więc:

Budzę się w pokoju i widzę dzikie zwierzę podkradające się do mnie:

a) Udaję, że śpię dalej
b) Znienacka rzucam się na zwierza i łapię go kołdrą, niczym siatką
c) Uciekam


http://catsdancewithjxnblk.com/images/jiggle.gif

Offline

 

#2 2013-06-13 20:09:42

minus25

Gość

Re: Gra interaktywna

B- znienacka rzucam się na zwierza i łapię go kołdrą, niczym siatką.

Podczas szamotaniny ze schwytanym zwierzem do pokoju wchodzi rozwścieczona hałasem sąsiadka pytając "co tu się do cholery wyprawia?":

a) rzucam zwierzokołdrą w sąsiadkę i czekam na efekt
b) w panice olewając sąsiadkę i zwierze wyskakuję przez okno
c) tłumaczę sąsiadce całą sytuację i czekam na jej reakcję

 

#3 2013-06-13 22:40:41

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Gra interaktywna

a) rzucam zwierzokołdrą w sąsiadkę i czekam na efekt

Sąsiadka nie daje znaku życia, słyszę na zewnątrz jakieś hałasy, więc ubieram się i wychodzę na ulicę. Widzę, jak z pobliskiego ZOO uciekają rozwścieczone zwierzęta; w tym momencie zachodzi mnie od tyłu niedźwiedź:
a) uciekam modląc się, żeby mnie nic po dordze nie zjadło
b) natchniony ostatnią sensacją z Chorwacji mówię "Choć tu pluszaku!" i zaczynam się siłować z miśkiem
c) za dużo się nagrałem w GTA więc opanowałem umiejętność wyciągania broni znikąd (taa ); wyciągam więc miniguna i zaczynam walić na oślep


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#4 2013-06-13 23:51:59

minus25

Gość

Re: Gra interaktywna

C- wyciągam miniguna z ... kieszeni i rozpoczynam rzeźnię:

a) udaje mi się skutecznie zabić wszystkich pracowników ZOO starających się zaprowadzić porządek, wściekłe zwierzęta uznają mnie za swojego wyzwoliciela
b) przepłoszyłem dzikie zwierzęta, rozbiegły się one po mieście. Pracownicy ZOO są wściekli.
c) za strzelanie w miejscu publicznym nagle zyskuję dwie gwiazdki. Policja mnie ściga, trzeba coś z tym zrobić...

 

#5 2013-06-14 11:37:23

Fahren

#chałupodestrukcja

Punktów :   16 

Re: Gra interaktywna

a) Ubijam nie tych, co chciałem

Wszystkie zwierzęta otaczają mnie i oddają mi pokłony. Gdy próbuję gdzieś się przemieścić, zwierzęta idą za mną. Nagle zza krzaka wyskakuje na mnie krwiożerczy chiuaua:

a) Piesek zostaje spacyfikowany prawem dżungli przez "moją" zgraję zwierząt
b) "moje wierzęta uciekają w popłochu rzucając się pod przejeżdżający pociąg hurtem
c) zostaję zjedzony przez chuauę


http://catsdancewithjxnblk.com/images/jiggle.gif

Offline

 

#6 2013-06-14 17:17:12

 TOM

Aniołek

Punktów :   

Re: Gra interaktywna

a) PeKaista

Patrzy w około i nie za bardzo kojarzy co się stało więc niczym Chuck Norris jeden człowiek mnie otacza i chce spacyfikować choć jeszcze nie jest zdecydowany. Próbuję więc:

a) Wszystko wytłumaczyć.

b) Wyciągam pół litra na zachętę.

c) próbuję uciec PeKaPiście.


Kto pyta... a kij z tym

Offline

 

#7 2013-06-14 18:23:58

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Gra interaktywna

b) Odbijam półlitrówkę na zachętę

PeKaPista w krótkich, kolejarskich słowach tłumaczy mi, że pół litra na dwóch to jawna potwarz i zaczyna denerwować się jeszcze bardziej.

a) Blefuję, że za pazuchą mam jeszcze drugie pół.

b) Rozlewam wódkę dookoła siebie i podpalam, mając nadzieję, że pierścień ognia mnie ochroni.

c) Wypijam wódkę jednych haustem szykując się do walki w stylu pijanego mistrza.


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#8 2013-06-15 00:25:29

minus25

Gość

Re: Gra interaktywna

b) rozlewam wódkę i ją podpalam.

Udało się wytworzyć porządnego firewalla. Niestety, jestem teraz w pułapce bez wyjścia.  Rozpaczliwie przeszukuję kieszenie w poszukiwaniu wybawienia z tej sytuacji. Znajduję tam zdychającą złotą rybkę. Jako że rybka przechowywana była bez wody, ma siłę tylko na jedno życzenie. W pośpiechu proszę o:

a) przeniesienie do innego wymiaru, gdzie władzę sprawują panie z poczty, dziekanatu i urzędu gminy/miasta
b) przywołanie na pomoc mamy
c) awokado

Ostatnio edytowany przez minus25 (2013-06-15 00:25:52)

 

#9 2013-06-15 06:06:03

Fahren

#chałupodestrukcja

Punktów :   16 

Re: Gra interaktywna

c) awokado

Okazuje się, że awokado jest w większości zgniłe, więc odrzucam je od siebie. Owoc ląduje na palącej się połówce, przy czym rozmaślając się ugasiło wystarczającą część, by uciec. Uciekam więc:

a) Lokomotywą, podchrzaniając ją pekapiście

b) Pick-upem Chucka Norrisa

c) Rowerem jednego z positowanych pracowników ZOO


http://catsdancewithjxnblk.com/images/jiggle.gif

Offline

 

#10 2013-06-15 14:26:44

minus25

Gość

Re: Gra interaktywna

a) Lokomotywą

PeKaPista zapatrzył się w majestatycznie rozmaślone awokado, a w tym czasie ja ładuję się do lokomotywy.
Z zewnątrz wygląda jak wszystkie- paskudna, odrapana itd, lecz w środku- prawdziwe kosmiczne centrum dowodzenia, wszędzie panele dotykowe, ekrany itd. Można też wprowadzić dane do "autopilota". Postanawiam:

a) poczekać około pół godzinki, w końcu opóźnienie musi być
b) wprowadzić do autopilota "2 linia metra w Warszawie"
c) jadę samodzielnie gdzie mnie oczy poniosą, nie wiedząc gdzie prowadzą tory

 

#11 2013-06-15 17:05:23

Fahren

#chałupodestrukcja

Punktów :   16 

Re: Gra interaktywna

c - jadę sam

Po 15 minutowym szkoleniu metodą prób i błędów udaje mi się ruszyć lokomotywą. Pekapista w tym czasie tęsknie patrzy na dogorywającą flaszkę, przez co nie zwrócił uwagi na dziwne dźwięki z pociągu. Lokomotywa  rozpędza się coraz bardziej:

a) taranuję golfa na przejeździe z okrzykiem "Gdzie się wpi...lasz wacławie  chędożony?"
b) podziwiam goniące się wskaźniki ciśnienia, temperatury i gęstości oleju w maszyneryjnej frytkownicy
c) nadal wciskam przypadkowe guziki


http://catsdancewithjxnblk.com/images/jiggle.gif

Offline

 

#12 2013-06-15 19:54:02

 Mahmurluk

Kac-morderca

Punktów :   11 
Quo Vadis: W stronę zachodzącego słońca

Re: Gra interaktywna

a) Taranuję golfa na przejeździe z okrzykiem "Gdzie się wpi...lasz wacławie  chędożony?"

Jeszcze młody golf nie miał szans z lokomotywą - szczątki rozniosło na długości kilku kilometrów. Na domiar złego okazało się, że ofiara była częścią migrującego stada, przenoszącego przy okazji pasożytnicze kolonie dresów. W lusterku widzę jeszcze sześć golfów goniących za lokomotywą, każdy z pełną obsadą, najwidoczniej chcą krwi. (Czytała Krystyna Czubówna).

a) Szczęśliwym zbiegiem okoliczności do lokomotywy doczepiona jest węglarka, więc łapię za szuflę i rzucam węgiel samochodom pod koła.
b) Zaciągam hamulec bezpieczeństwa. Dwa golfy rozbijają się o odbojniki z tyłu, co jeszcze bardziej rozwściecza resztę.
c) Wciskam losowo guziki, co uruchamia mechanizm, którego w życiu bym się nie spodziewał


Chcesz 10GB darmowego miejsca w chmurze? klik tutaj (Jottacloud)
https://i.chzbgr.com/maxW500/8004294656/h78676C5D/

Offline

 

#13 2013-06-15 20:59:14

 TOM

Aniołek

Punktów :   

Re: Gra interaktywna

c) Wciskam losowo guziki, co uruchamia mechanizm, którego w życiu bym się nie spodziewał

Po wciśnięciu przycisku z wagonów wyskakuje pierwiastek z 49 małp i doskakuje do pasożytniczych dresów wykańczając ich bardzo brutalnie i powoli, po czym pociąg się zatrzymuje i zaczyna biec w jego stronę dywizjon rozwścieczonych moherowych babć uzbrojonych w biblie i różańce:

a) Z kieszeni wyciągasz wyrzutnie rakiet, którą przecież nosisz na takie okazje.

b) Uciekasz nie patrząc gdzie biegniesz i na co.

c)Zasłaniasz twarz rękami i udajesz, że cie nie ma.


Kto pyta... a kij z tym

Offline

 

#14 2013-06-15 22:50:23

Fahren

#chałupodestrukcja

Punktów :   16 

Re: Gra interaktywna

b - tratuje, co popadnie.

Pomyliły mi się kierunki, więc tratuję całą dywizję moherów. Gdy pod butem została już tylko dziesiątka, na horyzoncie zjawia się SzczęśćBoże:

a) nadal w amoku tratuję i ją
b) potykam się o gałąź
c) przywołuję Światowida


http://catsdancewithjxnblk.com/images/jiggle.gif

Offline

 

#15 2013-06-16 16:56:59

Fahren

#chałupodestrukcja

Punktów :   16 

Re: Gra interaktywna

c - przemiana gałęzi w księcia ... znaczy księdza

SzczęśćBoże w amoku okłada księdza, zanim dotarło do niej, że nie jest już gałęzią. Mateusz w swej dobroci tylko zagroził jej ekskomuniką:

a) SzczęśćBoże kaja się i błaga o wybaczenie
b) Porywam księdza i uciekamy przed SzczęśćBoże
c) Będąc biczowanym różańcem cierpliwie opowiadam księdzu całe zajście


http://catsdancewithjxnblk.com/images/jiggle.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rammstein.pun.pl www.championsofkonoha.pun.pl www.granarutopbf.pun.pl www.klazzhab.pun.pl www.krejzilaba.pun.pl