Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#1 2015-08-17 14:15:18

Tiszka

Potępiona Dusza

Punktów :   

Forum mamuśkowe - tragedia L4 vs ZUS :D

Uwielbiam te ich dylematy A dyskusja w komentarzach jest cudowna.

https://www.facebook.com/CiazaDrogaMail … 5557203111

Kochane pomocy. Jestem w 23 tc. Od 5 tygodnia przebywam na L4. Ciąża nie jest zagrożona, czułam się dobrze, więc korzystając z pogody i urlopu męża wybraliśmy się na wakacje. Nie było mnie prawie 2 tygodnie i po powrocie dostałam list z ZUS,że przeprowadzili kontrolę i nie zastali mnie w domu, więc mam im wysłać wyjaśnienie. L4 mam chodzące, więc myślałam,ze mnie nie skontrolują ;( zadzwoniłam do ZUS, pani powiedziała,że nie wypłacą mi chorobowego dokóki nie przyślę im wyjaśnienia i że mogę nie dostać również macierzyńskiego. Zadzwoniłam do znajomej, która jest księgową i powiedziała mi,że mogę miec problem, bo zus za wakacje ma prawo odmówić mi zasiłów, bo nie korzystałam z L4 zgodnie z jego przeznaczeniem. Nie wiem co robić, czy któraś tak miała? Muszę im coś naściemniać, bo nie chcę wracać do pracy ani stracić pieniędzy.

Komentarze wybrane:

Klaudia Łagodzińska: Współczuję ci i nie moge uwierzyc normalnie ze zus cie skontrolowal gdyz jestem obecnie w 20tc a na l4 od 6tc i nikt ani zaden list do mnie noe przyszedł. Zycze powodzenia i oby sie udało wiarygodnie nasciemniac:)

Paula Dybner Piątczak: zus jej za przeproszeniem pierdol*iety... bo ok na l4 jestes ale ciąza to nie choroba wiec niewiem czemu niby trzeba siedziec w domu ... to co oni wyprawiaja to wstyd i hańba.. nie maja sie czego dopatrzec.. Zycze milego rozwiazania tej sprawy..

Magda Ollen: A swoją droga to nie powinni nękać Ciebie w takim stanie bo to bardzo stresujące

Paula Perska: A ja popieram dziewczyne. Uparlam sie zeby pracowac chociaz do 8 miesiacs i co? Urodzilam corcie wczesniej i dla mnie bardzo dobrze doic zus od pierwszych tyg ciazy. Matki POLKI niech swohe madrosci zostawia dla siebie pracuj ,dobrze sie czujesz pracuj BZDURY! zalatw sobie termin wizyty na dzien kontroli i tyle

Jagoda Fursewicz: Dla mnie to glupie sa dziewczyny, ktore nie ida na zwolnienie! Po co, zeby cos sobie udowodnic? Myslisz, ze ZUS zbiednieje? Zalosne


http://asset-e.soup.io/asset/6284/9188_ef49_500.gif

Offline

 

#2 2015-08-17 19:10:30

 mongol13

Kuro no Kenshi

Punktów :   16 
Zawód: już inżynier IT

Re: Forum mamuśkowe - tragedia L4 vs ZUS :D

Ale ten ZUS zły i w ogóle- kto to widział tak strasznie nękać?! Skandal!


http://tinyurl.com/mnggggp
Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe * ** ***
   * chyba, że ci się to opłaca
   ** chyba, że ci to ujdzie na sucho
   *** chyba, że się należało sku&wielowi


Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, ku*wa, zaje*iście wyluzowanym kwiatem lotosu na przejrzystej tafli tego je*anego jeziora... Prawdę mówiąc jestem tak wyluzowany, jak wagon pełen pier*olonych, tybetańskich medytujących mnichów...

Offline

 

#3 2019-07-08 12:51:55

pieknyolek

Zbanowany

Punktów :   

Re: Forum mamuśkowe - tragedia L4 vs ZUS :D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inspire.pun.pl www.a8w1s1.pun.pl www.polskiextremetruck.pun.pl www.forumklasycl15lo.pun.pl www.mroza15.pun.pl