Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#1 2012-12-22 07:15:48

rootadmin

Administrator

Punktów :   

Promocja?

Forum nam zamiera.
Ja wiem, że nie ma co cudów oczekiwać i że święta idą, ale jednak spowolnienie widać wyraźnie, mimo małego odcina czasu jaki minął od założenia forum. Najpewniej spowodowane jest to, poza wszelkimi innymi drobnymi powodami, zejściem apelu o Werbenie (gdzie był umieszczony link do forum) na dalsze strony poczekalni.
Teraz nasuwa się pytanie, co dalej? Będziemy czekać we własnym, jedna okrojonym gronie, i liczyć na to, że ktoś nas tu jeszcze znajdzie, cyz promować się jakoś? Jeśli tak, to jak?

Ciekaw jestem Waszych przemyśleń w tej sprawie

Offline

 

#2 2012-12-22 09:22:28

 Salemone

Księżniczka na Stalowym Rumaku

Punktów :   

Re: Promocja?

Ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony,ok,forum powinno się rozwijać. Obawiam się jednak,że zbytnie rozsławienie w sieci spowoduje najazd trolli wszelkiej maści. A nic tak nie zniechęca do forum jak spadek jego poziomu...

Aczkolwiek, proponuję fan page na facebooku. I maleńką akcję robienia swego rodzaju stopki adresowej w komentarzach na piekielnych. Pod każdym komentem wrzucić link do forum. Każdy, a przynajmniej każdy "czytliwy"


http://img42.imageshack.us/img42/9425/1362416038ec7865b0.gif
http://31.media.tumblr.com/2517851640a7efcdb9582af07f0b19e5/tumblr_mm5wpx1ESB1r5xzspo1_500.gif

Offline

 

#3 2012-12-22 11:37:19

 Moni

Grzesznik

Punktów :   

Re: Promocja?

To ostatnie to już traktowane byłoby raczej jako spam... Ale od czasu do czasu, nie za często ?

Offline

 

#4 2012-12-23 11:57:25

 speerpre

Grzesznik

Punktów :   

Re: Promocja?

Hmm... Najprościej to chyba walnąć info o forum na stronie piekielnych na fb (nie widziałem tam żadnego info)... Tylko nie wiem co na to admini piekielnych. W końcu logo forum jest "zapożyczone"

Offline

 

#5 2012-12-23 12:49:37

 Kobalamina

Konował bez dyplomu

Punktów :   

Re: Promocja?

Informacji nie było nigdzie na oficjalnych stronach, bo jesteśmy tak jakby inicjatywą "oddolną", niezwiązaną z oficjalnymi właścicielami serwisu
Myślę, że promowanie forum w komentarzach miałoby największy sens i skuteczność. Ale też trolle i pieniaczy należałoby od razu stąd wywalać. Atmosfera jest dobra i nie ma co jej psuć.

Offline

 

#6 2012-12-23 14:03:58

 cornellka

Serduszkowy Frankenstein

Punktów :   

Re: Promocja?

Kobalamina napisał:

Informacji nie było nigdzie na oficjalnych stronach, bo jesteśmy tak jakby inicjatywą "oddolną", niezwiązaną z oficjalnymi właścicielami serwisu
Myślę, że promowanie forum w komentarzach miałoby największy sens i skuteczność. Ale też trolle i pieniaczy należałoby od razu stąd wywalać. Atmosfera jest dobra i nie ma co jej psuć.

Zgadzam się z Kobalaminą. Pewnie wielu użytkowników Piekielni.pl przed świętami nie ma czasu zaglądać na portal (wyjazdy, przygotowania- wiadomo), a po świętach/nowym roku apel o Werbenie będzie już daleko w poczekalni. Przypominanie w komentarzach do "świeżych" historii to najlepszy sposób. A jak już zostanie rozstrzygnięty konkurs na forumowe logo, to bez obaw można będzie zastanowić się nad innymi sposobami promocji.

Może powysyłać prywatne wiadomości z linkiem do forum,  do użytkowników portalu?

Ostatnio edytowany przez cornellka (2012-12-23 14:11:36)

Offline

 

#7 2012-12-23 15:44:14

 Piura

Grzesznik

Punktów :   

Re: Promocja?

Linki w komentarzach są dobre, pod warunkiem, że administracja piekielnych nie zacznie stawiać za to banów Ja bym i tak poczekała z wszelką promocją tak do 2-giego dnia świąt, jak ktoś już napisał- teraz mało osób ma czas. Też zresztą jestem w rozjazdach


By the pricking of my thumbs, something wicked this way comes.

Offline

 

#8 2012-12-23 16:05:56

Tarija

Aniołek

Punktów :   

Re: Promocja?

A nie lepiej pocztą pantoflową (PW) rozsyłać adres do innych użytkowników? Każdy ma kogoś z kim gada i kogo lubi.

Offline

 

#9 2012-12-24 14:07:50

 Piura

Grzesznik

Punktów :   

Re: Promocja?

Może jeszcze fajnie by było napisać do użytkowników z Topu- gdyby udało się ich zaprosić na forum i wstawili link w swoich profilach, forum mogłoby zyskać wielu nowych użytkowników Ale to trzeba by się zgadać, że jedna osoba do nich pisze, bo inaczej jak im wszyscy zaspamuja skrzynkę, to się będą mogli wkurzyć


By the pricking of my thumbs, something wicked this way comes.

Offline

 

#10 2012-12-24 15:34:58

 Freeman

Tańkowacz Paliw

Punktów :   

Re: Promocja?

To ja jakby co już wstawiam link do swojego profilu na piekielni.pl


Nigdy nie dyskutuje z idiotą. Najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Offline

 

#11 2012-12-25 13:48:06

 Piura

Grzesznik

Punktów :   

Re: Promocja?

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


By the pricking of my thumbs, something wicked this way comes.

Offline

 

#12 2012-12-29 16:36:16

shep

Aniołek

Punktów :   

Re: Promocja?

@Piura bardzo dobry pomysł z zaproszeniem "najbardziej poczytnych" użytkowników piekielnych na forum.

Offline

 

#13 2013-01-09 11:41:24

 Capitalny

Potępiona Dusza

Punktów :   

Re: Promocja?

Ja właśnie dopiero teraz przechodzę historie dodane od czasu "przed świętami" i zostało mi grubo ponad 10 stron głównej.
A wszystko to ze względu na przygotowania i brak czasu.
A na forum trafiłem właśnie z linka w komentarzach, więc sądzę, że to najsensowniejszy pomysł na jego rozpropagowanie.


http://img62.imageshack.us/img62/2164/warsaww.jpg        http://www.esports.pl/static/avatars/0040451.gif

Offline

 

#14 2015-04-12 00:30:31

bartek82r

Gość

Re: Promocja?

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że najlepsza reklama to rozsyłanie PW bezpośrednio do użytkowników serwisu

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleach-rpg.pun.pl www.kroliki.pun.pl www.empiresun.pun.pl www.pathology.pun.pl www.zakon.pun.pl