Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

  • Index
  •  » News
  •  » Reputacja (prosze o przeczytanie)

#16 2014-03-18 17:48:59

 Kobalamina

Konował bez dyplomu

Punktów :   

Re: Reputacja (prosze o przeczytanie)

A ja chcę czajnik. Będzie czajnik?

Offline

 

#17 2014-03-18 17:55:47

Zehel

protegowany Szatana

Punktów :   

Re: Reputacja (prosze o przeczytanie)

Jako, że zrzucono na mnie uhonorowano mnie pilnowaniem punktów reputacji, pozwolę sobie powiedzieć coś od siebie...

W kwestii przyznawania punktów - nie widzę powodu do zgłaszania w wątku, że komuś należy się punkt. Po prostu przyznajcie go sami. *chyba, że mong wyłączył userom możliwość, ale lepiej żeby tego nie robił...*

Jeśli nie chcecie, żeby ktoś się dowiedział, że daliście mu dodatni/ujemny punkt, wysyłajcie mi je na pw, dodam je sama.

W zgłoszeniu proszę użyć takiego lub podobnego formularza:

Nick: (czyli komu przyznajecie punkt)
Punkt: (proszę o wpisanie +1 lub -1)
Uzasadnienie: (krótko i zwięźle za co i dlaczego punkt przyznajecie)

Idźmy dalej.

Co do wykupywania się z ostrzeżeń - do każdej prośby będę podchodzić indywidualnie. Przede wszystkim uwagę zwracać będę na zachowanie wnioskującego. Jeśli nie zauważę żadnej poprawy, to punkty mu nie pomogą.
Jeśli zauważę zmianę na lepsze, wtedy dopiero przyjrzę się przyznanym punktom. *od razu mówię, tym za ilość postów przyjrzę się szczególnie uważnie.*

Każde ostrzeżenie jest wymienne na 5 dodatnich punktów reputacji, nie będących punktami za ilość postów.

Oczywiście ostateczna decyzja i tak należeć będzie do ludzi w czerwieni. *czyt. adminów, Inkwizycja stwierdziła, że to nie na ich nerwy*

Dalej.

Co do ujemnych punktów:

Tutaj pojawi się "taryfikator" *gdy już go ułożę*

A, byłabym zapomniała - nagrody za dużą ilość dodatnich punktów. Nad tym także myślę, ale sądzę że będą to raczej symboliczne nagrody, na punie nie ma zbyt wielu możliwości. ^^"

EDIT:
Dział "Gry i Zabawy" oraz "Wojny i Wojenki" nie jest uwzględniany w liczbie postów. Ale że ze mnie leniwa bestia, to punkty dodaję bez patrzenia i jak sobie o nich przypomnę.
Jednakże, gdy przyjdzie zrobić z nich użytek, będę sprawdzać ile procentowo postów zostało nabitych w tych dwóch działach.

Spoiler:

*A tak już poza tematem - punkty za ilość mają tu, póki co, najmniejsze znaczenie, więc nie rozumiem tej całej wojny o nie...*

Hm... jakieś pytania lub propozycje? Uwagi? Konstruktywna krytyka?

Offline

 

#18 2014-04-23 23:44:33

Fahren

#chałupodestrukcja

Punktów :   16 

Re: Reputacja (prosze o przeczytanie)

To ja może w nawiązaniu do tego, co się działo na chb:

1 - Doszliśmy do porozumienia, że za dział "gry i zabawy" punkty nie są przyznawane (co jest dla mnie osobiście dziwne, bo własnie za ten dział jakiś czas temu punkty dostałem), więc proszę o odjęcie odpowiedniej ilości zarówno mi, jak i innym userom, którzy akurat tam "nabili" sobie wyższą ilość postów

2 - Poproszę o listę działów/tematów, w których punkty reputacji są przyznawane (bądź w których nie są, zależy, która będzie mniej pracochłonna). Ułatwi to orientację w systemie.


http://catsdancewithjxnblk.com/images/jiggle.gif

Offline

 

#19 2014-04-25 22:08:44

 axselka

Rusty Spoon

Punktów :   

Re: Reputacja (prosze o przeczytanie)

Fah, we wszystkim procz gier, zabaw, wojen i wojenek...na jaka chorobe trzeba Ci to wypisac, skoro Zeh to opisala?


"Albo on ma żarówkę w tyłku, albo jego jelito wpadło na genialny pomysł." Cox 
http://3.bp.blogspot.com/-zXOiEgUrAL8/VBh7GJuaalI/AAAAAAAAAI8/c8-_TyL6v5U/s1600/tumblr_inline_mxakpyY2kI1qmqufv.gif

Moje *-*  http://www.tekstowo.pl/piosenka,elen_le … nough.html

Offline

 

#20 2014-04-26 08:27:56

Fahren

#chałupodestrukcja

Punktów :   16 

Re: Reputacja (prosze o przeczytanie)

Z bardzo prostej przyczyny (aż dziw, że nie zauważyłaś) - Pomysł na listę powstał ZANIM zeh zedytowała posta. Konkretniej zaraz po tym, co się działo na chb względem reputacji.


http://catsdancewithjxnblk.com/images/jiggle.gif

Offline

 
  • Index
  •  » News
  •  » Reputacja (prosze o przeczytanie)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lotsa.pun.pl www.pes-server.pun.pl www.pokemons.pun.pl www.lifehousemusic.pun.pl www.gladiatus.pun.pl