Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#16 2012-12-28 10:31:42

meg

Grzesznik

Punktów :   

Re: Nowy pomysł Palikota

@smokk Dyskryminacja pozytywna, to nadal dyskryminacja. Ja jestem kobietą i uważam parytet za rażący przejaw dyskryminacji i to nie tylko wobec mężczyzn, ale też kobiet (fajny paradoks wychodzi, co?). Parytet w polityce będzie prowadził do tego, że wiele kobiet (nie wszystkie) będzie po prostu marionetkami. Jak ktoś nie ma wystarczającej charyzmy, żeby odgrywać rolę w polityce to lepiej żeby się za to nie brał, a "zapychanie" miejsc sztucznie, według niejasnych kryteriów (bo niby ile tych kobiet powinno być, żeby było "równo"?) nie jest przejawem zwiększania szans.

Offline

 

#17 2012-12-28 11:19:14

 smokk

laminujący pingwin

Punktów :   
Zawód: szkutnik/szyper/traktorzysta
Quo Vadis: gdzieś

Re: Nowy pomysł Palikota

@szczurzyca i meg Cóż, drogie panie, niestety wiele nazi - feministek uważa wręcz przeciwnie. Ba spotkałem się ze stwierdzeniami, że obecny kryzys jest wywołany właśnie przez dominację mężczyzn na szczytach władzy.


Dopada cię demencja, czyli tracisz zdolność zapamiętywania czegokolwiek. Oddaj kartę mistrzowi.
Neuroshima 1.5 str. 125
http://img.zszywka.pl/0/0112/6480/humor/rico-lt33-dtaktak-kaboom.gif

Offline

 

#18 2012-12-28 11:58:02

szczurzyca

Kobieta Logodajcy

Punktów :   
Zawód: mgr inż robol
Quo Vadis: na piwo

Re: Nowy pomysł Palikota

Pamie femi-nazi od wolnosci cyckow i zalu na to, co maja miedzy zarosnietymi nogami pomylily miejsca bytnosci : nie na ulice z nimi, a do dyrku... zaraz obok clownow.
Jakby jej swieta wysokosc Vagina miala ludzkosc chronic przed kryzysem - tak, Ekonomia na widok rzadzacych z cyckami sie pokloni, G_ielda bedzie przynosic kwaty, autostrady zbuduja sie same, a benzyna stanieje


zUo.

Offline

 

#19 2012-12-28 12:28:32

 smokk

laminujący pingwin

Punktów :   
Zawód: szkutnik/szyper/traktorzysta
Quo Vadis: gdzieś

Re: Nowy pomysł Palikota

@szczurzyca Może te panie tak myślą. Ciężko stwierdzić, bo zamiast merytorycznych argumentów posługują się tylko chwytnymi sloganami. Niczym socjaliści.


Dopada cię demencja, czyli tracisz zdolność zapamiętywania czegokolwiek. Oddaj kartę mistrzowi.
Neuroshima 1.5 str. 125
http://img.zszywka.pl/0/0112/6480/humor/rico-lt33-dtaktak-kaboom.gif

Offline

 

#20 2012-12-28 12:31:53

szczurzyca

Kobieta Logodajcy

Punktów :   
Zawód: mgr inż robol
Quo Vadis: na piwo

Re: Nowy pomysł Palikota

'Tak to jest, jak mozg pi**a zarosnie i argumentacja zejdzie do poziomu zuzytej podpaski.

Zastanawia mnie tylko, jakim cudem, w tak szybkim tempüie, postulaty emancypantek i wczesnych feministek spadly do poziomu osob pokroju Kazi Szczuki...


zUo.

Offline

 

#21 2012-12-28 12:46:23

 smokk

laminujący pingwin

Punktów :   
Zawód: szkutnik/szyper/traktorzysta
Quo Vadis: gdzieś

Re: Nowy pomysł Palikota

Każda idea z czasem ulega degeneracji. Wystarczy spojrzeć na nacjonalizm. Pierwotnie była to koncepcja mówiąca, że należy walczyć o swój naród jednocześnie szanując pozostałe. Niestety ewolucja nacjonalizmu doprowadziła do powstania choćby NSDAP.


Dopada cię demencja, czyli tracisz zdolność zapamiętywania czegokolwiek. Oddaj kartę mistrzowi.
Neuroshima 1.5 str. 125
http://img.zszywka.pl/0/0112/6480/humor/rico-lt33-dtaktak-kaboom.gif

Offline

 

#22 2012-12-28 13:43:27

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Nowy pomysł Palikota

Szkoda że współczesne feministki zajmują się lansowaniem durnych słówek typu "ministra" zamiast zabrać się do roboty tam, gdzie jest to niezbędne. Jakoś o tym, że przeciętna kobieta zarabia mniej od mężczyzny na tym samym stanowisku panie feministki często zapominają. Bo walka o parytety czy "ministry" łatwiejsza.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#23 2012-12-28 20:18:59

fenirgreyback

Gość

Re: Nowy pomysł Palikota

To, że kobieta na stanowisku zarabia mniej, niż facet, to tylko jeden z dowodów na to, że na tym akurat stanowisku sprawdza się gorzej. Poważna firma zatrudnia eksperta, nie kobietę lub mężczyznę. Wg badań przeprowadzonych w USA niscy mężczyźni statystycznie zarabiają mniej, niż ci wysocy-trzeba założyć organizację walczącą o prawa niskich mężczyzn?

Szczurzyca-te poglądy nie "wyewoluowały"-postulaty pierwszej fali feminizmu zostały po prostu spełnione. Kobiety mają  prawo do edukacji, prawo wyborcze, prawo do pracy(do samodzielności), nie są zależne prawnie od męskich opiekunów... To były postulaty jak najbardziej słuszne. Dziś Kazie Szczuki i inne Wandy Nowickie to gigantyczna kasa, zbijana na bandzie użytecznych idiotów i idiotek.

smokk-ewolucja nacjonalizmu wcale nie spowodowała powstania NSDAP, bo NSDAP nie była organizacją nacjonalistyczną. Dla nacjonalisty liczy się naród, dla nazisty-rasa. Najlepiej widać to dzisiaj w popularnym  w środowisku NS haśle "White Pride Worldwide". Dla polskiego NS bliższy jest francuski czy amerykański NSowiec niż dajmy na to Bronisław Wildstein.

 

#24 2012-12-28 21:03:24

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Nowy pomysł Palikota

Fenirgreyback- nie ma żadnych dowodów, że kobieta sprawdza się gorzej.
A NSDAP było organizacją jak najbardziej nacjonalistyczną. Rasistowską również, ale to nie wyklucza nacjonalizmu. W końcu ideałem rasowym był Germanin- czli niemiec lub Austriak.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#25 2012-12-28 21:30:48

 Predatorrr

Aniołek

Punktów :   

Re: Nowy pomysł Palikota

A mnie tym Palikot wkurzył. Wcześniejsze postulaty troszku popierałem, troszku nie. Osobiście myślę o tym, czy aby nie wstąpić w przyszłości na polską scenę polityczną, ale też nie lubię komentarzy na Ruch Palikota typu:
( ksiądz uczący mnie )
Najpierw mi przeszkadzacie a potem wyrasta takie pokolenie Palikota, które jest za legalizacją, a nie za Jarosławem-.-


Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

Offline

 

#26 2012-12-28 21:38:14

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Nowy pomysł Palikota

Bawi mnie ta napinka kleru na Palikota. Jakby był kimś, kim należy się przejmować. Tak naprawdę to nie jest niebezpieczny przeciwnik. Palikot celuje w jedną konkretną grupę. Nikogo o bardziej umiarkowanych poglądach nie jest w stanie przyciągnąć. Wchodząc do parlamentu przyniósł powiew nowego na polskiej scenie politycznej, ale mam wrażenie, że głupimi zagrywkami traci swoją szansę. Sam trwoni to, co osiągnął. Paradoksalnie hierarchowie Kościoła napinając się i wskazując na niego jak na antychrysta, umacniają jego pozycję i pomagają budować kapitał polityczny, zamiast dać mu spokojnie odejść w niebyt.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#27 2012-12-28 22:07:08

 Predatorrr

Aniołek

Punktów :   

Re: Nowy pomysł Palikota

Tak sobie myślę, że Palikot źle do końca nie gada...

Jeśli chodzi o ścisłość NIE WOLNO MIEĆ ŻADNYCH ZNAKÓW ANI NAPISÓW NA FLADZE, jakby za to chceli karać, to 50% społeczeństwa miało by wyroki, tak?

możecie mnie za to zjechać jeśli chcecie;)


Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem.

Offline

 

#28 2012-12-29 00:21:04

fenirgreyback

Gość

Re: Nowy pomysł Palikota

Archeoziele-oczywiście, że NSDAP nie była organizacją nacjonalistyczną. Nie można zaprzeczyć, że Austriacy i Niemcy to dwa różne narody-jak więc Austriak Hitler mógł być niemieckim nacjonalistą? Ideałem NSDAPowca był Aryjczyk, nie Germanin. Przecież za członka narodu niemieckiego można jak najbardziej uznać kogoś, kto ma dajmy na to ojca-żyda, prawda? Jednakże człowiek taki, pomimo, że Niemiec, nie był Aryjczykiem.

Predator-a w którym punkcie "troszku" popierałeś Palikota? Legalizacja marihuany? Ma 10% w sejmie i nie stać go na nic więcej, niż jakaś żałosna akcja z kadzidełkiem. Świeckie państwo? Jego posłowie biegali w jarmułkach po sejmie w dniu Chanuki. Gospodarka? Zależnie do kogo mówi, gość jest albo wolnościowcem, albo socjalistą. Alternatywa dla opozycji? Gość od lat jest dobrym kumplem Komorowskiego, razem jeżdżą na polowania i z największą przyjemnością zastąpiłby PSL u boku PO. Archeoziele pisze, że trwoni szanse głupimi zagrywkami-problem polega na tym, że prócz głupich zagrywek nie oferuje niczego.

 

#29 2012-12-29 00:56:57

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Nowy pomysł Palikota

Przez wiele lat niemieckojęzyczna ludność Austrii uważała się za Niemców. "Austriackość" powstała dopiero po traumatycznych doświadczeniach II wojny świaowej. Jest taki fragment w książce C.K Dezerterzy Sejdy w którym wściekły generał na inspekcji opieprza Bernstaina. W pewnym momencie pyta się o narodowość. Bernstain odpowiada- Niemiec. W innym fragmencie von Nogay rozkazuje ustawić kompanię wg. narodowości. Osobno Niemców, Polaków, Czechów, Węgrów etc. Wymienił wszystkie ludy zamieszkujące C.K Monarchię. Nie wymienił Austriaków, bo takiego narodu wówczas nie było.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#30 2012-12-29 01:35:51

fenirgreyback

Gość

Re: Nowy pomysł Palikota

Książka C.K. Dezerterzy to dość nikły dowód. Było wprost odwrotnie-to przed II wojną część Austriaków zaczęła uważać się za Niemców, "Austriackość" istniała dużo wcześniej. NSDAP nie mogła być partią nacjonalistyczną, bo była partią socjalistyczno-robotniczą, z automatu wykluczającą niektóre należące do narodu grupy, jako kogoś, kto ma być przez NSDAP reprezentowany.
Czemu nie odniosłaś się do argumentu o Niemcu z mieszanego małżeństwa?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clubpenguin.pun.pl www.fiattychy.pun.pl www.uampila.pun.pl www.blastmu.pun.pl www.ninjaword.pun.pl