Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#16 2013-02-25 15:19:49

Loki

Gość

Re: Zasady

Archeoziele napisał:

Jot napisał:

Zgodzę się, wszystkie te zasady generalnie można sprowadzić do jednego prostego zdania: Należy przestrzegać podstawowych zasad netykiety i dobrego wychowania, nie kląć przed 22.00 i nie obrażać innych użytkowników, bo każdy odpowiada za treści, które zamieszcza.

22 którego czasu? Bo tu funkcjonuje kilka stref?
Czyli można zredukować regulamin do zdania "nie bądź ciulem, albo w ryj"

Do tego bym się nie posunął, ale mniej więcej to mam na myśli.
22 lokalnego czasu forum, czyli CET.

 

#17 2013-02-26 23:04:32

rootadmin

Administrator

Punktów :   

Re: Zasady

Z powodu awarii prądu trwającej u mnie przez ostatnie 2 dni przedłużam o taką samą ilość czasu konsultacje nt regulaminu. Do Waszych wypowiedzi ustosunkuje sie jutro, tak by na spokojnie je rozpatrzeć i ew pociągnąć niektóre wątki.

Offline

 

#18 2013-02-27 23:59:54

 Kobalamina

Konował bez dyplomu

Punktów :   

Re: Zasady

Szczerze, to ten regulamin jest dobry jako formalna podkładka, gdyby ktoś się czepiał pracy modów, ale jest za bardzo rozbudowany w tej ostatniej części. "Użytkownik ma prawo...", "Moderator ma prawo...", no pardon, ale chyba wszyscy wiemy, że możemy pisać tematy, wysyłać PW i tak dalej, a modowie mogą kasować, przenosić, edytować, et cetera, et cetera...
Krótko mówiąc: ja jestem za odchudzeniem, może niekoniecznie do jednego zdania ale mimo wszystko.

Offline

 

#19 2013-02-28 09:58:33

rootadmin

Administrator

Punktów :   

Re: Zasady

Reasumując:
1. należałoby zostawić furtę dla ludzi z nickami nie do końca zgodnymi z przyjętymi normami, ale znanymi pod nimi na piekielnych.pl
2. regulamin należy odchudzić o "oczywiste oczywistości".

Czy tak? A jeśli tak, czy umiecie zaproponować rozwiązanie owych problemów?

Offline

 

#20 2013-02-28 11:03:09

 cornellka

Serduszkowy Frankenstein

Punktów :   

Re: Zasady

Ad.1.  tak. Może to brzmieć mniej więcej tak jak to napisałeś.
Ad.2.  "oczywiste oczywistości" przestają być takie oczywiste kiedy dochodzi do sporu, nawet błahego. Wtedy występują argumenty typu: "a w regulaminie tego nie było.." Moim zdaniem zdaniem kilka dodatkowych, nawet pozornie oczywistych punktów nikomu nie zaszkodzi, a ewentualnym trollom nawet prawa chyba lepiej wyszczególnić.

Offline

 

#21 2013-02-28 12:20:42

bukimi

Samotny Filozof

Punktów :   

Re: Zasady

Zasada z nickami powinna być prosta: jeśli masz dany nick na portalu Piekielni, możesz go mieć również tutaj.
Trzeba przyjąć, że tam moderatorzy są bardziej upierdliwi niż tutaj. (i mam nadzieję, że tak zostanie)


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100906190016/uncyclopedia/images/2/28/Dancing_cartoon_cat.gif   Durch das Feld biegł ein zając, mit den Füßen przebierając...

Offline

 

#22 2013-03-01 12:29:04

Jot

Gość

Re: Zasady

Wydaje mi się, że bukimi ma rację, to nie byłoby złe rozwiązanie

 

#23 2013-03-03 15:17:45

 Arielka

Aniołek

Punktów :   

Re: Zasady

Popieram bukimi Regulamin powinien być krótki, przejrzysty i ogólnie sprowadzający się do klasyki regulaminów :
1. Admin ma zawsze rację.
2. Jeśli Admin nie ma racji - patrz punkt pierwszy.

Offline

 

#24 2013-03-03 15:34:48

 kambodia

Grzesznik

Punktów :   

Re: Zasady

Regulamin podobnie jak prawo w państwie, powinien określać co jest zabronione a nie co wolno

Offline

 

#25 2013-03-05 08:08:00

bukimi

Samotny Filozof

Punktów :   

Re: Zasady

Jeszcze jedna ciekawa kwestia: czemu w Galerii istnieje zastrzeżenie by nie wrzucać WŁASNYCH zdjęć?
Chyba można przyjąć, że uzyskałem zgodę na publikację wizerunku sam od siebie?


http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20100906190016/uncyclopedia/images/2/28/Dancing_cartoon_cat.gif   Durch das Feld biegł ein zając, mit den Füßen przebierając...

Offline

 

#26 2013-03-05 08:39:05

Loki

Gość

Re: Zasady

bukimi napisał:

Jeszcze jedna ciekawa kwestia: czemu w Galerii istnieje zastrzeżenie by nie wrzucać WŁASNYCH zdjęć?
Chyba można przyjąć, że uzyskałem zgodę na publikację wizerunku sam od siebie?

Bukimi to bardzo celna uwaga. Aktualnie zajmuję się pisaniem bardziej przejrzystego, krótszego i bardziej przyjaznego w odbiorze regulaminu, na pewno to uwzględnię.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klasztornrp.pun.pl www.pgg.pun.pl www.dobramama.pun.pl www.colobot.pun.pl www.centerots.pun.pl