Ogłoszenie

Nieautoryzowane forum serwisu piekielni.pl
"Dobra. W ogóle nie rozumiem co do mnie gadacie."

#46 2013-01-04 15:18:06

 smokk

laminujący pingwin

Punktów :   
Zawód: szkutnik/szyper/traktorzysta
Quo Vadis: gdzieś

Re: Nowy pomysł Palikota

Nie rozumiem. Socjalista może być konserwatystą a nie może prawicowcem. Przecież konserwatyzm to prawica.
Wyjaśnij mi to dokładnie bo nie ogarniam do końca.


Dopada cię demencja, czyli tracisz zdolność zapamiętywania czegokolwiek. Oddaj kartę mistrzowi.
Neuroshima 1.5 str. 125
http://img.zszywka.pl/0/0112/6480/humor/rico-lt33-dtaktak-kaboom.gif

Offline

 

#47 2013-01-19 15:48:00

fenirgreyback

Gość

Re: Nowy pomysł Palikota

A "matka" to tylko 5 liter. Jak powiem, że twoja matka to k***a, to wcale się nie oburzysz, bo to tylko kilka liter i głosek, a i tak matkę ma się w sercu?

Czy ktoś się flagą "podnieca"? Nie rozumiesz, głupia kobieto, że za flagę, za białego orła i za koronę walczyły i ginęły miliony ludzi? Że żyjesz na innej niż jakakolwiek ziemia? Że gdyby nie ta idea, gdyby nie wiara w Tą, która jeszcze nie zginęła, gdyby nie ludzie którzy "przysięgali na ptaka i na dwa kolory", to dziś nie miałabyś swojej tożsamości? Nie mogłabyś być tym, kim jesteś?

Nie, tacy jak ty czy Palikot tego nie zrozumiecie. Jeżeli dla kogoś przejawem patriotyzmu jest sprzątanie po psie, zamiast prawdziwej narodowej dumy, to nie jest to człowiek, z którym można dyskutować. "To ludzie niewarci nic, trucizna dla naszej krwi...".

 

#48 2013-01-19 16:13:59

rootadmin

Administrator

Punktów :   

Re: Nowy pomysł Palikota

@fenirgreyback: pasuj bo dostaniesz bana. Nie umiesz dyskutować na poziomie, nie obrażając ludzi, nawet gdy ich poglądy Ci nie pasują?
Za takie zachowanie nikt z tych co walczyli i umierali by Ci pozytywnego świadectwa nie wystawił, pamiętaj o tym.

Offline

 

#49 2013-01-19 17:25:37

fenirgreyback

Gość

Re: Nowy pomysł Palikota

Nie strasz, nie strasz, bo zostaniesz sobie na swoim forum ze swoimi 10 userami. Jak masz ochotę, to daj mi bana-bo takie groźby są mocno niepoważne.

 

#50 2013-01-19 17:48:09

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Nowy pomysł Palikota

Fenir, przysłowiowe sprzątanie kupy to też patriotyzm. Czasy wznoszenia barykad i czajenia się na Tygrysa z butelką benzyny są już całe szczęście za nami. Pozostało nam teraz zadanie może nawet trudniejsze- stworzenie społeczeństwa obywatelskiego. Czyli gruntowna zmiana naszej skażonej PRL-em, okupacją i zaborami mentalności. Musimy nauczyć się postrzegać drugą osobę jako sprzymierzeńca, nie wroga.
Oczywiście symbole narodowe nadal pozostają świętością. Każda grupa potrzebuje znaków, z którymi może się identyfikować. Zwłaszcza, że te znaki wrosły w naszą kulturę i historię bardzo głęboko.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#51 2013-01-19 18:28:29

 Hyyrion

Hazardzista

Punktów :   11 
Quo Vadis: BA11 5HT

Re: Nowy pomysł Palikota

Stworzenie społeczeństwa, zmiana mentalności, to chyba jeszcze nie za naszych czasów. Według mnie to jeszcze dwa pokolenia są nam potrzebne, żeby dla ludzi  to, co Ty widzisz w tej chwili. było normą. A symbolami narodowymi politycy wycierają sobie mordy, więc najlepiej by było, żeby zamilkli.

@Archeoziele nie mam na celu obrażenia Ciebie, mam na myśli komentarz jednego z użytkowników

Ostatnio edytowany przez Hyyrion (2013-01-19 18:42:50)


They've killed a moose!
And they want me to eat it!

Offline

 

#52 2013-01-19 18:52:31

szczurzyca

Kobieta Logodajcy

Punktów :   
Zawód: mgr inż robol
Quo Vadis: na piwo

Re: Nowy pomysł Palikota

Tak samo każdy Kraj potrzebuje swoich symboli i tego, co wiąże się z ich kulturą, tożsamością, czy tego, o co przez wieki walczono, jak i sprzątania psiego gówna, nie rzucania śmieci na chodnik i obywateli, którzy dbają realnie o wygląd Kraju, uczestniczą w szerokopojętej kulturze i utożsamiają się z miejscem, w którym się urodzili, a nie wycierania pyska narodową dumą, która zmieniła się w slogan wszelkich prawicowych bojówek i imbecyli, którzy poza darciem ryja nic nie potrafią.

Drzeć mordę można do wyrzygu, ale wyrzucić puszki po browarze nie ma komu.


zUo.

Offline

 

#53 2013-01-19 19:01:27

rootadmin

Administrator

Punktów :   

Re: Nowy pomysł Palikota

@fenirgreyback: Butę wsadź sobie w buty, to urośniesz. Nie z powodu mojej ochoty zostałeś upomniany, a z powodu języka jakim się posługujesz, jeśli tego nie zmienisz, to ban poleci. Rozróżniaj upomnienie od straszenia.

Offline

 

#54 2013-01-19 19:44:33

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Nowy pomysł Palikota

Niestety, w Polsce nie istnieje coś takiego jak kultura polityczna. Całe te pseudo-elyty to jedno wielkie chamstwo. A cham nie zna innej drogi do osiągnięcia celu jak krzyk i rozpychanie się łokciami. Przypomina mi to słynną scenę z "Dnia Świra"- moja jest racja, i to jest święta racja. A nawet jak racja jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Wystarczy teraz zamienić słowa "racja" na "patriotyzm" i wyjdzie nam nasza klasa polityczna. Nie dociera do tych zaślepionych wieprzy u koryta, że patriotą może być i ktoś o poglądach lewicowych i prawicowiec. Katolik, Żyd, protestant i ateista. Nie, oni chcą zawłaszczyć patriotyzm razem z naszym herbem, flagą i hymnem.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#55 2013-01-19 21:11:48

fenirgreyback

Gość

Re: Nowy pomysł Palikota

Soldier-już któryś raz jestem straszony banem za coś, co nie jest na innych, normalnych, forach karane. Dla niektórych nawet być moderatorem na małym forum to już aż nadto władzy.

Nie dociera do tych zaślepionych wieprzy u koryta, patriotą może być i ktoś o poglądach lewicowych i prawicowiec

Czy ktoś odmawia patriotyzmu Piłsudskiemu-będącemu wszakże socjalistą? Śmieszy mnie jakże rozpowszechniony(również-o ironio-wśród ludzi uważających się za prawicowców), pogląd, jakoby bycie "prawicowcem" polegało na chodzeniu do kościoła i na antykomunizmie. Nie tutaj przebiega podział na prawicę i lewicę.

Natomiast jeżeli chodzi ci o Palikota i jego pomysł, jako formę patriotyzmu "lewicowego": "Jestem za likwidacją wszystkich państw europejskich po to, żeby powstało jedno państwo europejskie, a nie oddzielne byty jak Niemcy, Francja, Polska itd. - oświadczył Janusz Palikot"
http://www.wprost.pl/ar/341521/Palikot- … o-polskie/

Otóż nie, nie można być patriotą, jeżeli postuluje się jednocześnie likwidację i całkowitą utratę niepodległości swojego państwa. To nie kwestia "mojej racji" tylko zdrowego myślenia-jak można kochać coś, co chce się zlikwidować?

 

#56 2013-01-19 21:15:37

 Hyyrion

Hazardzista

Punktów :   11 
Quo Vadis: BA11 5HT

Re: Nowy pomysł Palikota

Archeoziele ja jestem starym lewicowcem, ale za Polskę będę walczył i zabijał.


They've killed a moose!
And they want me to eat it!

Offline

 

#57 2013-01-19 21:33:35

rootadmin

Administrator

Punktów :   

Re: Nowy pomysł Palikota

@fenirgreyback: Możesz więc iść na te fora lub założyć swoje, tu nikt Cie nie trzyma siłą. Jak chcesz zostać, stosuj się do zaleceń osoby, która wzięła na siebie pilnowanie tej przestrzeni.
Tylko błagam, nie rób już z siebie męczennika i nie odgrażaj się wyludnieniem forum, ok? ;-)

Offline

 

#58 2013-01-19 21:46:32

 Archeoziele

Pupilek Lucyfera

Punktów :   14 

Re: Nowy pomysł Palikota

Fenir, nie miałam akurat postaci historycznych na myśli. Raczej to, że dzisiaj Ci co popierają partię A uważają zwolenników partii B za zdrajców narodu. I vice versa. Ci z partii C to już w ogóle nie są patrioci bo: komuniści, żydzi, masoni, faszyści, cykliści i syfilitycy.


Łowy zaczęte! Bij, kto w Boga wierzy!
I grzmij: "Bóg, Anglia, król i święty Jerzy!"

Offline

 

#59 2013-01-19 21:47:38

fenirgreyback

Gość

Re: Nowy pomysł Palikota

Grozisz tu jedynie ty, koleszko. Czy robię z siebie męczennika? Postuluję jedynie wprowadzenie zdrowych i normalnych dla sieci zasad, lub też utworzenie regulaminu forum, żeby była jasność.

 

#60 2013-01-20 19:13:40

 smokk

laminujący pingwin

Punktów :   
Zawód: szkutnik/szyper/traktorzysta
Quo Vadis: gdzieś

Re: Nowy pomysł Palikota

Pan Janusz niczym Gandhi nawołuje do nieposłuszeństwa obywatelskiego:

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/pali … 57111.html


Dopada cię demencja, czyli tracisz zdolność zapamiętywania czegokolwiek. Oddaj kartę mistrzowi.
Neuroshima 1.5 str. 125
http://img.zszywka.pl/0/0112/6480/humor/rico-lt33-dtaktak-kaboom.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrath.pun.pl www.krajshinobi.pun.pl www.angelsofdeath65uni.pun.pl www.clanak.pun.pl www.6600.pun.pl